fbpx

 

ბათუმი 

კორპუსის ოფიცრები: კაპიტნები ვლადიმერ და ელნურა ბუდაევები
ელ.ფოსტა Vladimir.Budaev@eet.salvationarmy.org
Elnura.Budaeva@eet.salvationarmy.org
კორპუსი დ. თავდადებულის ქ.76, ბათუმი
კორპ ტელ. +995 598 24 74 98

დიდი დიღომი (თბილისი)

კორპუსის ოფიცრები: ლეიტ. ვიქტორია სედრაკიანი და მადონა მიზილინი

Email: Madona.Mizilini@eet.salvationarmy.org
Victoria.Sedrakyan@eet.salvationarmy.org
კორპუსი. გ. ბრწყინვალის ქ. 35, თბილისი
ტელ.  579 00 42 10 /555 63 52 03

ლაგოდეხი

კორპუსის ოფიცრები კაპიტანი სერგო ბიჭიკაევი და ანნა ბიჭიკაევა
მობ: +995 (0) 599 121 988
Email: Sergei.Bichikaev@eet.salvationarmy.org
Anna.Bichikaeva@eet.salvationarmy.org
კორპუსი: მეგობრობის ქ. # 67. ლაგოდეხი

მეგობრობა (რუსთავი)

კორპუსის ოფიცრები მაიორები ანდრეი და ტატიანა შკურინები

მობ:599 55 77 86 /568 61 14 32
ელ.ფოსტა: Andrei.Shkurin@eet.salvationarmy.org
Tatiana.Shkurina@eet.salvationarmy.org
კორპუსი: 7 მიკრო/რ კორპ 9 ბინა 1. ქ. რუსთავი

ფონიჭალა (თბილისი)

კორპუსის ოფიცრები კაპტ. Levan & Nino Kvernadze 
მობ: +995 (0) 593 48 98 56 (ლევან)
+995 (0) 593 56 17 53 (ნინო)
ელ.ფოსტა: Levan.Kvernadze@eet.salvationarmy.org
Nino.Kvernadze@eet.salvationarmy.org
კორპუსი რუსთავის გზატკეცილი, 18-22.თბილისი

რუსთავი

კორპუსის ოფიცრები:  მაიორები თენგიზ და ვიქტორია თუნგია
ელ.ფოსტა: Tengizi.Tungia@eet.salvationarmy.org
Victoria.Tungia@eet.salvationarmy.org
კორპუსი ბარათაშვილის ქ #26. რუსთავი
ტელ: +995 (0) 34 125 66 01

სამგორი (თბილისი)

კორპუსის ოფიცრები  ლეიტენანტი თეონა ჯიქია
ელ.ფოსტა: teona.jikia@eet.salvationarmy.org
კორპუსი მოსკოვის გამზ., ბლოკი # 4, კორპ # 1. თბილისი
ტელ: 571 20 30 24

თბილისის ცენტრალური

კორპუსის ოფიცრები კაპიტანი ნინო გალუსტიანი
ელ.ფოსტა:nino.galustian@eet.salvationarmy.org
კორპუსი .ასათიანის ქ.32 სოლოლაკი, თბილისი
ტელ: 593 53 03 12

გლდანი (თბილისი)

კორპუსის ოფიცრები მაიორები ბესო და ირმა ნებიერიძეები
ელ.ფოსტა: beso.nebieridze@eet.salvationarmy.org
irma.nebieridze@eet.salvationarmy.org
კორპუსი  თბილისი
ტელ: 571 511 843

ციხის მსახურების კოორდინატორი

კორპუსის ოფიცრები კაპიტანი თემო გალუსტიანი
ელ.ფოსტა:Temo.galustian@eet.salvationarmy.org

ტელ: 593 00 96 36

სათაო ოფისი (თბილისი)

საქართველოს დივიზიის მეთაურები კაპიტანი რევაზ ბახტაძე და მაიორი სოფიო ბახტაძე

ელ.ფოსტა: rezo.bakhtadze@eet.salvationarmy.org
sophia.bakhtadze@eet.salvationarmy.org
თბილისი, იყალთოს 16
ტელ: 598 24 58 54